Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Vulkanizer, Radnik u proizvodnji auto guma

Mjesto: Rijeka, Hrvatska

Poslodavac: K.M.D. Babić d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Objavljeno: 2023-08-2323. 8. 2023.

Ističe: 22. 9. 2023.

Pregleda: 374

OGLAS ZA POSAO

O poslu:

Mjesto rada: Rijeka, Hrvatska

Broj traženih radnika: 2 izvršioca

Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno, novootvoreni poslovi, radnu dozvolu osigurava poslodavac

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Osiguran

Prijevoz: U cijelosti

Ostale informacije:

Opis poslova:

  • sudjelovanje u cijelom procesu konstrukcije i reparacije automobilskih guma
  • završni pregled guma te montaža na vozila
  • rad na strojevima za montažu i balansiranje automobilskih guma uz prethodno osposobljavanje i mentorstvo
  • skladištenje automobilskih guma u prostor za čuvanje

Uvjeti:

  • uvod u posao uz mentorstvo
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje edukacijama u renomiranim Europskim centrima uz dobivanje odgovarajućih certifikata o stručnosti

Napomene: mogućnost nagradnih dodataka na primanja (božićnica,uskrsnica,regres)

Plaća:

  • 1200 Eur , daljnja primanja ovise o stečenom znanju kandidata i njegovoj  osposobljenosti kroz usavršavnja koja provodimo u centru za obuku.

Prijave: Osobni dolazak ili putem telefona+ 385 98 443 365 ili putem opcije “PRIJAVITE SE”

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.bijeljina.com.

SPONZORISANI OGLASI