Banjaluka.com

Komercijalista (m/ž)

Mjesto: Bijeljina

Poslodavac: „BML Company“ d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Objavljeno: 2024-04-2424. 4. 2024.

Ističe: 24. 5. 2024.

Pregleda: 1178

Preduzeću „BML Company“ d.o.o. Laktaši koje se bavi uvozom i distribucijom opreme i preparata za frizerske salone, zbog proširenja posla potreban:

KOMERCIJALISTA (m/ž)

Za prodaju robe u frizerskim salonima na području bijeljinsko-zvorničke regije i tuzlanskog kantona

Opis posla:

  •  Traženje novih klijenata i upoznavanje istih sa našom ponudom,
  •  Obilazak postojećih klijenata (frizerskih salona) i upoznavanje istih sa novitetima,
  •  Sastavljanje narudžbi za klijente, postojeće i nove,
  •  Dostava robe klijentima.

Uslovi:

  •  SSS,
  •  Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  •  Komunikativnost,
  •  Angažovanost i odgovornost,
  •  Spremnost za samostalan, ali i timski rad,
  •  Poželjno da je adresa stanovanja na tom području.

Nudimo:

  •  Izazovan, interesantan i dinamičan posao,
  •  Mogućnost dobre zarade.

Prijave sa kraćom biografijom i brojem telefona poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Za više informacija kontaktirajte nas na 051 535 815

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.bijeljina.com.

SPONZORISANI OGLASI